Maitse traditsioone iga ampsuga!

Meie erialaks on catering-teenused, pakkudes autentset Mulgi kööki ja värsket poke-kaussi meie mobiilsest toiduhaagisest. Lisaks erinevad pidulaua suupisted, kringlid, koogid. Ehk, et valmistame maitsed, mida klient küsib.

Toiduvalmistamine ja toiduhaagis

Pakume traditsioonilise Mulgi köögi ja kaasaegsete poke kausside fuusiooni meie mobiilse toitlustusteenuse kaudu.

Toiduhaagis

 • Üritustel toitlustamine

 • Üritused ettevõtetele

 • Erapidudel toitlustamine

 • Festivalikülastused

Mulgi köök

 • Mulgipuder

 • Mulgikapsad

 • Traditsioonilised ning uus ja vana üheskoos magustoidud

Poke kausid

 • Klassikaline Poke

 • Taimetoitlastele

 • Vürtsikas tuunikala kauss

 • Oma maitse järgi kauss

Meist

Tere tulemast ROOSIRIG OÜ maailma, kus iga suutäis jutustab traditsiooni lugu ja sosistab innovatsiooni.

Roosirig OÜ perenaine on läbi ja lõhki toiduainete tehnoloog, kel on kogemust kalatööstuses, valmistoidu tehases ja snäkitehases. Kolides linnast maale tuli üsna kiirelt tõdemus, et töökoht tuleb luua iseendale. Sel hetkel tuligi otsus kõik oma hariduslikud, töökogemuslikud teadmised ette võtta ja alustada oma tegemisi. Kuna toiduainetööstuse tootearendamise vallas on kogemusi saadud 15 aasta jooksul, siis ei kõhelnud, et head maitsed on need, mis meeldivad endale ja ka teistele.

Roosirig OÜ peremees on see, kes aitab luua sobivat keskkonda, aitab kaasa heade maitsete tulemusele, kuna on kriitilise maitsetunnetusega ja on suurepärane logistik.

Meie teekond algas lihtsa missiooniga: tuua rikkalikud Mulgi köögi maitsed esile ja segada need elavate, tervislike poke kausside olemusega. Me ei ole lihtsalt catering-teenus; oleme liikuv pidu, mis toob mõlema maailma parimad palad otse teieni.

Missioon

Meie missiooniks on pakkuda klientidele ainulaadset kogemust, ühendades traditsioonilise Mulgi köögi ja kaasaegse poke kausside maitsed ning serveerides neid kvaliteetsetest ja värskeimatest koostisosadest valmistatud roogadega. Oleme pühendunud liikuvale köögile, mis toob meie erilise toidu otse klientideni, pakkudes samal ajal suurepärast klienditeenindust ja toitlustamiskogemust.

Visioon

Meie visiooniks on saada juhtivaks mobiilseks toitlustusteenuseks, mis on tuntud oma ainulaadse köögi fuusiooni poolest ning tipptasemel kvaliteedi ja teeninduse pakkumise poolest. Tahame olla esimene valik nende jaoks, kes otsivad maitsvaid ja värskeid toite, olgu see siis traditsioonilise Mulgi köögi või kaasaegsete poke kausside fännid. Lisaks soovime laiendada oma tegevust, pakkudes unikaalset toiduelamust mitmesugustes üritustes ja kohtades üle Eesti.

Parimad maitseelamused igal üritusel

Astu esimene samm ja võta meiega ühendust - me oleme siin, et aidata!

Toiduvalmistamine ja toiduhaagis

Meie kinkekaart

Mida kliendid arvavad?

Me oleme siin, et aidata!

Soovid unustamatut toiduelamust oma üritusele?

Saada meile sõnum ning me vastame sulle esimesel võimalusel!

Saada meile sõnum