Parimad lahendused

Maitse traditsioone iga ampsuga!

Meie erialaks on catering-teenused, pakkudes autentset Mulgi kööki ja värsket poke-kaussi meie mobiilsest toiduhaagisest. Lisaks erinevad pidulaua suupisted, kringlid, koogid. Ehk, et valmistame maitsed, mida klient küsib.

Astu esimene samm ja võta meiega ühendust - me oleme siin, et aidata!

Meist

Tere tulemast ROOSIRIG OÜ maailma, kus iga suutäis jutustab traditsiooni lugu ja sosistab innovatsiooni. Roosirig OÜ perenaine on läbi ja lõhki toiduainete tehnoloog, kel on kogemust kalatööstuses, valmistoidu tehases ja snäkitehases. Kolides linnast maale tuli üsna kiirelt tõdemus, et töökoht tuleb luua iseendale. Sel hetkel tuligi otsus kõik oma hariduslikud, töökogemuslikud teadmised ette võtta ja alustada oma tegemisi. Kuna toiduainetööstuse tootearendamise vallas on kogemusi saadud 15 aasta jooksul, siis ei kõhelnud, et head maitsed on need, mis meeldivad endale ja ka teistele. Roosirig OÜ peremees on see, kes aitab luua sobivat keskkonda, aitab kaasa heade maitsete tulemusele, kuna on kriitilise maitsetunnetusega ja on suurepärane logistik. Meie teekond algas lihtsa missiooniga: tuua rikkalikud Mulgi köögi maitsed esile ja segada need elavate, tervislike poke kausside olemusega. Me ei ole lihtsalt catering-teenus; oleme liikuv pidu, mis toob mõlema maailma parimad palad otse teieni.

5+

Aastat kogemust

100%

Pühendunud meeskond

99+

Tugev partnerlus võrgustik

100%

kvaliteet

Pakume traditsioonilise Mulgi köögi ja kaasaegsete poke kausside fuusiooni meie mobiilse toitlustusteenuse kaudu.

Toiduvalmistamine ja toiduhaagis

Toiduhaagis

 • Üritustel toitlustamine
 • Üritused ettevõtetele
 • Erapidudel toitlustamine
 • Festivalikülastused

Mulgi köök

 • Mulgipuder
 • Mulgikapsad
 • Traditsioonilised ning uus ja vana üheskoos magustoidud

Poke kausid

 • Klassikaline Poke
 • Taimetoitlastele
 • Vürtsikas tuunikala kauss
 • Oma maitse järgi kauss

Uuri lähemalt!

Missioon

Meie missiooniks on pakkuda klientidele ainulaadset kogemust, ühendades traditsioonilise Mulgi köögi ja kaasaegse poke kausside maitsed ning serveerides neid kvaliteetsetest ja värskeimatest koostisosadest valmistatud roogadega. Oleme pühendunud liikuvale köögile, mis toob meie erilise toidu otse klientideni, pakkudes samal ajal suurepärast klienditeenindust ja toitlustamiskogemust.

Kontakt

Visioon

Meie visiooniks on saada juhtivaks mobiilseks toitlustusteenuseks, mis on tuntud oma ainulaadse köögi fuusiooni poolest ning tipptasemel kvaliteedi ja teeninduse pakkumise poolest. Tahame olla esimene valik nende jaoks, kes otsivad maitsvaid ja värskeid toite, olgu see siis traditsioonilise Mulgi köögi või kaasaegsete poke kausside fännid. Lisaks soovime laiendada oma tegevust, pakkudes unikaalset toiduelamust mitmesugustes üritustes ja kohtades üle Eesti.

Meie tehtud tööd

Mida kliendid arvavad?

Tõeline elamus! ROOSIRIG OÜ teenindus oli suurepärane ning nende toidud olid tõelised kunstiteosed maitsete maailmas.

Mart M.
Klient

Esimene kogemus ROOSIRIG OÜ-ga ületas kõik ootused! Nende toidud olid täiuslik segu traditsioonist ja uuenduslikkusest.

Kadi L.
Klient

Suurepärane kogemus! ROOSIRIG OÜ pakutud toidud olid maitsevõrrandiks traditsioon ja innovatsioon.

Toomas M.
Klient

Saada meile sõnum

Soovid unustamatut toiduelamust oma üritusele?

Me oleme siin, et aidata!

Saada meile sõnum ning me vastame sulle esimesel võimalusel!